Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk hier onze open kavels in de categorie Huis en inrichting.

Bekijk alle huis en inrichting
Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

Afmetingen: H 36 cm x Ø 43,5 cm Herkomst: Holland Materiaal: metaal - chroom - glas Periode: 70's Conditie: Minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdom - minimale puntjes in het chroom - rookglas heeft wat lichte krasjes - gezien de leeftijd van dit object mooie conditie. Dit is een vintage item. Dat houdt in dat het is gebruikt. Items zijn niet nieuw of perfect maar volgens verkoper wel heel mooi. De meeste vintage items vertonen gebruikerssporen. In welke mate deze gebruikerssporen aanwezig zijn staat vermeld in de omschrijving. Bekijk de foto's goed. Vintage (lees: gebruikte) items vertonen soms kleurvariaties, ongelijkmatige slijtage en/of normale slijtage. Houd hier svp rekening mee wanneer u tot de aankoop overgaat. Het frame van de lage tafel bestaat uit verchroomde met elkaar verbonden stalen buizen. De buizen lopen op de hoeken organisch naar beneden waar twee buizen de tafelpoot vormt. De onderzijde van de poot zijn voorzien van de originele nylon beschermdoppen. In het frame ligt het tafelblad welke is vervaardigd uit antraciet gehard rookglas in Interieur en decoratie / Designmeubels en -objecten

Andere interessante kavels