Cilindrisch flesje van 19° in kristal van SAINT LOUIS, Louis XVI-model verguld met fijn goud, versierd met friezen en lauwerkransen, bevestigd door knopen, met een diamantvormige bovenkant van de dop met een gouden ster.Met zuur behandeld, waardoor een frostachtig reliëfeffect van bladeren ontstaat.Zeer goede algemene staat van de goudlaag, geen schilfering, de hals van de dop zonder schilfering met een gegraveerd cijfer op de hals dat identiek is aan de onderkant van de fles.Superieure kwaliteit, bijna museaal, met herkomst uit de periode van de beroemde Parijse winkel Bon Marché.Zeldzaam origineel en ouderwets manufactuurlabel aan de achterkant.Hoogte fles: 15,5 cmØ : 6 cm