Zeer mooie dierenbeeldhouwwerk uit de Art Déco-periode, dat een groep hindes voorstelt, vervaardigd in witte geglazuurde keramiek met een typisch craquelé decor dat kenmerkend is voor Franse producties uit de jaren 1930.De zowel gestileerde als dynamische compositie benadrukt de slanke beweging van de dieren, hun geometrisch gevormde volumes en de sobere decoratie die Charles Lmeanceau typeert.Porte au revers dragen een handtekening van Saint Clement of Charles Lmeanceau die zijn munten produceerde.In goede staat kunnen we slechts een restauratie vaststellen die op een hoek is uitgevoerd.