Set van 5 vintage S.T. Dupont-aanstekers, Franse fabricage, oude gasmodellen, guilloché-afwerkingen (zilveren en vergulde).Algemene toestand :Set in redelijke tot goede staat voor vintage aanstekers, met zichtbare gebruikssporen die te wijten zijn aan ouderdom:microkrassenmarkeringen en slijtagepuntenSlijtage is duidelijker bij het gouden model.Werking4 vintage aanstekers zijn functioneel (vlam aanwezig)1 vintage aansteker werkt niet (geen vlam), verkocht zoals het is, te reviserenDetails :De gouden vintage aansteker vertoont duidelijker zichtbare slijtage.De overige vintage aanstekers vertonen lichte sporen, in overeenstemming met normaal gebruik.MarkeringenMarkeringen S.T. Dupont – Parijs – Gemaakt in Frankrijk