Onbevlekte Ontvangenis van Maria – Plâtre de Paris – Frankrijk – 1860.Professioneel verzonden – meer dan 850 vijfsterren-reviews wereldwijd.Beeld van Maria met bloemenkroon, staand op een wolkenbasis met cherubijnen. Ze vertrappelt blootsvoets de slang, de overwinning op de erfzonde symboliserend. Het opschrift “Le 8 Décembre 1854” verwijst naar de bul Ineffabilis Deus van paus Pius IX ivm het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis. Erg fijne modellering met aandacht voor gelaatsuitdrukking, plooival en symboliek. Gesigneerd J. Cambos 1860 en S. Marchi (uitgever).Hoogte ca. 53 cm; goede algemene staat met lichte gebruiks- en ouderdomssporen, eigen aan leeftijd en materiaal.Bekijk aub goed de foto's, ze maken deel van de beschrijving.Verzonden met track & trace.