Sint-Jozef met Kind – gepolychromeerd gips – Frankrijk – ca. 1880–1910Professioneel verzonden – meer dan 850 vijfsterren-reviews wereldwijd.Fijn uitgewerkte voorstelling van Sint-Jozef met het Christuskind, uitgevoerd in gepolychromeerd gips met warme, doorleefde patina. Jozef draagt het kind teder in de armen; het kind houdt een vergulde bol vast. De plooival van het gewaad, de zachte gelaatsuitdrukking en de verfijnde details wijzen op verzorgd atelierwerk. Het beeld is gesigneerd J. Cambos en S. Marchi (uitgever). Bijzonder detail: op de sokkel staat de datum 8 december 1854, verwijzend naar het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis, wat wijst op gebruik van een bestaande sokkelvorm binnen het atelier tijdens de productie. Een bijzonder en decoratief sterk geheel met mooie uitstraling.Hoogte 53 cm, in goede staat met normale gebruiks- en ouderdomssporen.Bekijk aub goed de foto’s, ze maken deel van de beschrijving.Verzonden met track & trace.