Titel: Byzantijns Triptiek – Handgemaakt Berg Athos (Griekenland) – Pater PefkisOmschrijving:Prachtig handgemaakt religieus drieluik (triptiek) in een karakteristieke rustieke stijl, geïnspireerd op de 16e-eeuwse Byzantijnse kunst (Kretenzische School). Dit object is vervaardigd door de bekende hagiograaf Pater Pefkis op de Heilige Berg Athos.Stijl: Modern object met een authentieke, antieke uitstraling ("Aged Wood" look).Materiaal: Massief lichtgewicht hout, afgewerkt met traditionele pigmenten en glanzend bladgoud.Afbeeldingen: Centrale Eleusa (Moeder Gods met kind), geflankeerd door engelen en diverse heiligen waaronder de H. Joris en Johannes de Doper.Authenticiteit: Voorzien van origineel certificaat en rood lakzegel op de achterzijde.Afmetingen volledig open 52 cmLand van herkomst: Griekenland (Mount Athos).Een verfijnd stuk vakmanschap dat perfect past in zowel een klassiek als een rustiek modern interieur.Conditie: Uitstekende staat.