Conditie: goed, met iets verbruining.Een aantrekkelijk nummer van Nicolas Sanson's kaart van de oude regio tussen de rivier de Vistula en de Kaspische Zee. De kaart toont de topografie maar geen steden en de regio is verdeeld in districten met tal van oude namen. Decoratieve titel cartouche en kleine kompasroos versieren de kaart. Gedateerd 1654 maar gepubliceerd in 1667.