Een prachtige collectie van 8 Engelse koffie- en theekopjes.Bekers, hoogte 6,5 cm / 7 cm.Onderborden, diameter 12 cm / 14 cm.Bekijk de foto's zorgvuldig – één kopje heeft een kleine chip, maar deze zit onder de vergulding, dus ik geloof dat het nieuw was (laatste foto). De andere zijn in zeer goede gebruikte staat met kleine gebruikssporen.Het porselein wordt zorgvuldig verpakt en verzonden in een verzekerd pakket.