Porseleinen beeldje van twee Pointer-puppy’s van de beroemde Royal Copenhagen porseleinfabriek. Het beeldje is ontworpen door Erik Nielsen. De puppy’s zijn onderglazuur geschilderd in grijs en wit. De onderkant draagt het originele Royal Copenhagen-stempel en code 260. Deze beeldjes werden geproduceerd tussen 1890 en 1930. Dit prachtige beeldje is 15 cm hoog, 17 cm breed en 14 cm diep, en verkeert in perfecte staat. Geen verkleuring, scheuren of andere schade. Wordt goed verpakt verzonden.