Complete set van 12 gebaksbordjes uit de Flower of the Month-serie van Royal Albert. Elk bordje staat voor een maand van het jaar en is voorzien van het bijbehorende bloemmotief. Uitgevoerd in Engels bone china met goudrand.Keurmerken:Fabrieksstempel: Royal Albert – Bone China – EnglandHerkomst:Fabrikant: Royal AlbertLand van herkomst: EngelandPeriode: circa 1970–1990Staat / gebreken:Staat: als nieuwGeen chips, barsten of restauratiesGoudrand zonder zichtbare slijtageAfmetingen:Diameter per bordje: ca. 16 cmVerzending en verzekering:Zorgvuldig verpaktVerzending met track & trace & verzekering