De set bestaat uit 6 grote en 6 kleine kop en schotels.2 x Moss Rose.2 x Lavender Rose.2 x Royal Albert.2 x Summertime Series.1 x American Beauty.1 x Centenial Rose.1 x Forget me not.1 x Moss RoseAlle delen gemerkt en in prima staat.Geen chips, haarlijnen, barstjes of verkleuringen.Worden zorgvuldig verpakt en verzekerd verstuurd.