Prachtige zeldzaam en verzamelbaar militair zakhorloge met wekker functie van het merk Roskopf uit dd eerste wereldoorlog (1914-1918). Dit type zakhorloge werd vroeger veel in het veld door soldaten gebruikt als wekker of afwisseling van dienst. Het zakhorloge is nog in mooie staat en heeft zelfs nog de originele tritium op de getallen staan. Het horloge is mechanisch nog volledig functioneel, alarm klok is getest en werkt. Niet getest of gangduur of precisie. De hanger betreft een zilveren chatelaine uit dezelfde periode. Lengte van de chatelaine bedraagt ongeveer 12 cm, terwijl de breedte ongeveer 2,8 cm bedraagt. De hanger is gemerkt met "800", wat duidt op echt zilver. De elementen van de chatelaine zijn gemaakt van hoogwaardig zilver, wat het stuk een nobele uitstraling geeft.Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.Diameter: 52 mm (exl. Kroon)Gewicht horloge: ca 101 gramGewicht hanger: ca. 20 gram