Prachtige officiële artistieke afdruk uit de collectie BD Image, uitgegeven door Le Lombard / P&T Production in 1993.Illustratie gemaakt door Grzegorz Rosinski, afkomstig uit de mythologische wereld van Thorgal, gescript door Jean Van Hamme.Deze grote druk (70×50 cm) maakt deel uit van de tweede druk van de serie en is genummerd als BD Image nr. 77.Thorgal – BD beeld nr. 77Jaar: 1993Artiest: Grzegorz Rosinski (tekening) – Jean Van Hamme (scenario)Uitgever: P&T Production / Le LombardTrekking: 2e trekking (officiële editie)Formaat: 70 × 50 cmTechniek : Hoge kwaliteit artistieke impressieLand van herkomst: BelgiëGenre / Stijl : Heroïsche fantasy – Réalisme picturalGoede algemene staatFrisse kleuren, zeer mooie visuele aanwezigheid.De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving.Zorgvuldige verzending in een stevige rol of versterkte verpakking, met volgnummer.Internationale verzending via UPS.