Mooie grote plafondlamp / hanglamp met een handgemaakte glas in lood glazen kap en een armatuur van bronskleurig messing.Prachtige vormgeving.Het glas is amberkleurig gemarmerd.De lamp hangt aan een ketting en is eventueel in te korten.De lamp geeft een mooi sfeervol licht, zie foto’s.De lamp heeft een grote fitting (E27) en is geschikt voor een gloeilamp of een LED lamp.De lamp werkt perfect en geeft een mooi sfeervol licht.Gemerkt op de fitting.Hoogte 103cm.Diameter 51cm.Diameter plafondplaat 10cm.Wordt zorgvuldig verpakt verzonden.