Item: Ronaldo de Lima gesigneerd Inter Milan 1998 UEFA Cup Final shirt ingelijst.AUTHENTICATIE:Dit gesigneerde shirt wordt geleverd met een officieel echtheidscertificaat van Exclusive Memorabilia, dat de echtheid van de handtekening volledig garandeert. Dit certificaat bevestigt dat de handtekening rechtstreeks van Ronaldo de Lima is verkregen.KWALITEIT:(1) De handtekening bevindt zich in uitstekende staat, zoals te zien is op de foto’s. De foto's geven een duidelijk beeld van hoe het gesigneerde shirt eruitziet.(2) Het shirt zelf verkeert in perfecte conditie en bevindt zich in een verzorgde, representatieve staat.VERZENDING:Het item wordt verzekerd verzonden en zorgvuldig verpakt, zodat het veilig en in perfecte staat aankomt.#Ronaldo #RonaldoNazario #InterMilan #SerieA #FootballLegends #FootballMemorabilia #Inter #FootballCollectibles #ACMilan #RealMadrid #FCBarcelona #Brazil