Aangeboden: een Rolleicord V twin-lens reflex camera in bijna nieuwstaat. Deze klassieker uit de jaren ’50 is een prachtig voorbeeld van Duitse precisie en staat bekend om zijn betrouwbare mechaniek en karakteristieke beeldkwaliteit.Kenmerken:Model: Rolleicord V (Type 1) met serienummer: 1557836 (1954 - 1957)Lens: Schneider-Kreuznach Xenar 75mm f/3.5,Sluiter: Synchro Compur,Sluitertijden: B, 1 - 1/500 lopen soepel en accuraat,Scherpstelmechanisme werkt boterzacht,Matglas helder, zoeker scherp,Behuizing nauwelijks waarneembare gebruikssporen,Alle functies getest en 100% werkend,Inclusief originele leren draagtas (paraattas) in zeer mooie staat,Deze camera is ideaal voor analoge fotografen die de beroemde Rolleiflex/Rolleicord-ervaring willen, of voor verzamelaars die een exemplaar in bovengemiddelde conditie zoeken. Je komt ze zelden zo mooi tegen.Foto's zijn een onderdeel van de beschrijving.