Deze set van 11 prachtige bruin/groene ROEMER wijnglazen brengt een vleugje vintage charme naar je tafel. Perfect voor een gezellige avond met vrienden of een intiem diner. De glazen hebben een unieke, gedraaide voet die niet alleen stijlvol is, maar ook zorgt voor een stevige grip. De kelk is niet glad maar lijkt wel geslepen.(zie foto's) Er zit facet op de kelk kun je niet zo goed zien op de foto's. 1 glaasje heeft een klein chipje bovenaan.- Gemaakt van hoogwaardig glas dat zowel duurzaam als elegant is. Het glimt prachtig!!- De warme bruin/groene tint past perfect bij aardetinten en voegt een retro flair toe aan elke gelegenheid.- Ideaal voor wijnliefhebbers die houden van een vleugje nostalgie.Dateerd uit de jaren 70 van de vorige eeuw.Voeg deze karaktervolle prachtige glazen toe aan je collectie en geniet van elk moment met stijl!- De hoogte is 14 cm De voet is 7 cm ØDebkrlk bovenaan is 5.5 cm Ø- Zie voor meer details de foto's. Wordt met grote zorg ingepakt en aangetekend verzonden.