Stoomlocomotief met tender van de Deutsche Reichsbahn (DRG) type BR 36Bedrijfsnummer: BR 36 156Zeer fraaie uitgave van Roco.Gedetailleerd model in speciale verzamelverpakking met presentatierail.Af fabriek uitgerust met LokSound decoder met uitgebreide geluidsfuncties!Zeer goede staat.In originele verpakking.Hier en daar wat gebruikssporen.Documentatie en losse onderdelen bijgevoegd.Uitgebreid getest en werkend bevonden.Digitaal met uitgebreide geluidsfuncties.Digitaal: adres 3Bekijk de foto's voor een goede indruk en de details.Verzending geschiedt verzekerd en aangetekend.