ICONISCHE ROCHE BOBOIS - Bubble Sofa 5-Zits Gebogen - In NieuwstaatAangeboden: Een schitterende, iconische Bubble Canapé van het prestigieuze Franse designhuis Roche Bobois, ontworpen door Sacha Lakic. Deze indrukwekkende sofa is de grote gebogen 5-zits uitvoering en verkeert in absolute nieuwstaat, geheel zonder schade of gebruikssporen.Details van de Sofa:Model: Bubble Canapé 5-zits Arrond (Gebogen 5-zits)Designer: Sacha LakicStof: Hoogwaardige Tissu Techno 2DKleur: Elegante Rocca Grijs (een zeer populaire en neutrale kleur)Afmetingen (Grote Maat):Lengte: 293 cmDiepte: 137 cmHoogte: 80 cmConstructie: Solide structuur van sapin massif multiplis (massief sparrenhout / multiplex) met een speciale, comfortabele bi-density HR foam vulling.Uniek aan dit exemplaar:Conditie: Absoluut schadevrij en in showroomstaat.Formaat: Dit is de meest royale, gebogen versie die een prachtig statement maakt in elke ruimte.