Prachtige natuurlijke robijn uit Mozambique. Dit land is bekend om de productie van edelstenen met uitzonderlijke kleur en kwaliteit.hoge koraal en diepe roodtinten heeft dit uitstekend verzamelobjectSpecificatiesMineraal: robijnGeografische oorsprong : Mozambiquevorm: ruwKleur: roodtransparantie: ondoorzichtigfotografische instellingenAlle artikelen worden afzonderlijk gefotografeerd met een camera in macro-stand in een binnenomgevingmet ledverlichting. dit met een kleurtemperatuur die zo dicht mogelijk bij zonlicht ligt.De foto's ondergaan geen enkele bewerking, enkel het bijsnijdenVerzending wereldwijd doen we met verzekering en het voorwerp zal zo veilig mogelijk verpakt en verstuurd worden.Wij streven naar de allerbeste service, maar als er iets niet in orde is, garanderen wij, in overeenstemming met de wettelijke bepalingen en onze eigen overtuiging, een terugbetaling aan de klant of een andere overeengekomen oplossing.Dank u bij voorbaat en succes met bieden.