Informatie strooibus:Solide “Georgian” strooibus van sterling zilver. Zeer mooie staat met enkele karakteristieke gebruikssporen. (Bekijk de foto’s voor details)Gemaakt in Londen, in 1765, door Robert Peaston. De strooibus heeft een baluster vorm.Keurmerken aan de onderkant van de ronde voet.Kenmerken zilverkeuren:• Meesterkeur RP = Robert Peaston• Jaarletter K = 1765 - 1766• Leopard’s head crowned = Londen• Lion passant = .925 Sterling zilverStyle:“Georgian”Verzenden:Aankoop word met uiterste zorg verpakt. Extra word voor de koper het pakket aangetekend en verzekerd verstuurd.