Robert Indiana (1928-2018)Lillian Russell, 1977Een zeefdruk in kleur op Arches-papier uit de portfolio Mother of Us All, 1977.Met de hand gesigneerd, uitgegeven en gedateerd met potlood langs de onderrand.Uitgegeven 20/150 (naast 26 kunstenaarsproeven)Dimensies :+Afmetingen van het vel: 60 x 49,5 cm / 23 1/2 x 19 1/2 inch.Conditie: In zeer goede staat met zachte kreukels aan de randen. Afbeelding zeer helder met levendige kleuren. Niet ingelijst.Gepubliceerd door Leon Amiel, New York.Gedrukt door Mourlot, Parijs.Scheidsrechter: Sheehan, 98-108.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.