Robert Engels (1866-1926)De voorbijganger, 1897Lithografie op velijnpapier.Ondertekend op de plaat linksonder.Het blindstempel van L'Estampe Moderne in de rechterbenedenhoek.Afmetingen+Grootte van het vel: 40,7 x 30,6 cm / 16 x 12 inch.Conditie: Over het algemeen in goede staat, met enkele zachte hanteringsvouwtjes aan de marges, een kleine vlek in de linkerbenedenhoek en een kleine vouw in de rechterbenedenhoek. De afbeelding verder zeer schoon, met heldere en levendige kleuren. Niet ingelijst.Verschijnt uit de beroemde serie « L’ Estampe Moderne ».Gepubliceerd door Masson & Piazza, Parijs.Niet onvergelijkbaar met de serie Maitre de L'Affiche was L'Estampe Moderne een portfolio dat tussen 1897 en 1899 werd gedrukt, uitgegeven door Imprimerie Champenois in Parijs. Het bevatte 24 maandelijkse portfolios, elk met vier originele litho's. Elk werd exclusief voor deze serie vervaardigd.Net als Mucha waren enkele van de bijdragende kunstenaars Rhead, Meunier, Ibels, Steinlen, Willette en Grasset.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.