Rob Janoff – Apple – originele affiche – ca. 1980Prachtige originele affiche ontworpen door Rob JanoffOriginele affiche, gerold, in goede staat.Gebruikssporen. (Zie foto's + beschrijving)De marge is een beetje geel geworden, papier gekreukt op sommige plaatsen.Een kleine tegenslag in zijn omgeving.Formaat: 60 x 88 cm Collector. Deze poster is origineel, het is geen reproductie. Zeer zorgvuldig verzonden