Prachtige vintage ring in tweede gehalte zilver (835).Deze ring is spectaculair gemaakt en er is veel om naar te kijken! De ring heeft zeer veel verschillende stenen waarvan geen enkele dezelfde vorm heeft. Er is zelfs een geluksbrenger bij!De stenen zijn allemaal gezet in een gesloten zetkast.- 4 x Granaat- 1 x ronde Onyx met een zilveren sterretje- 1 x Hoefijzer in Hematiet- 1 x Bloedkoraal (Corralium Rubrum uit de Middellandse Zee)- 1 x Maansteen- 1 x TurkooisDe ring is aan de bovenkant 2,9 x 2,2cm breed en loopt naar onder toe iets smaller af tot 3mm.De ring is gekeurd met zilverkeurmerk zwaardje zonder gehalte, wat wil zeggen dat deze ring dateert van voor 1954.Details:* Ringmaat 57 / 17 / 7,75 / 18mm* Bovenaan 2,9 x 2,2cm breed en onderaan 3mm* gekeurd met zwaardje- Alle items worden zorgvuldig verpakt in een sieradendoosje en verstuurd met track & trace –