Authentieke Native American ring uit de Zuni-traditie, ontworpen door Effie Calavaza, een gerenommeerde Zuni-kunstenaar. Effie Calavaza is vooral bekend om haar karakteristieke slangmotief, dat ook bij deze ring centraal staat.De ring is gezet met een ovale turquoise cabochon in een sterling zilveren zetting. Over de steen loopt een zilveren slang, afgewerkt met twee kleine turquoise inlegsteentjes. De steen is omlijst met een gekartelde rand. De ringband is glad en gesloten.Aan de binnenzijde is de ring gesigneerd met “EFFIE C. ZUNI”.Details:Ringmaat: 61Afmetingen bovenzijde: ca. 1,8 x 1,4 cmMateriaal: sterling zilverSteen: turquoiseOntwerper: Effie CalavazaHerkomst: Zuni, Native American- Alle sieraden worden zorgvuldig verpakt in een sieradendoosje en verzonden met Track & Trace. -