Een opvallende parelring voor een meer inspirerende uitstraling!De ringmaat is 58 Europese maat of hoger (verstelbaar) en past mooi om de vinger.De ring bevat een ronde South Sea parel van topkwaliteit, geproduceerd in de warme oceanen van Australië.De parel heeft een diameter van 15,8 mm, waardoor het een statement maakt met deze grote maat.De gouden Zuidzee parel werkt samen met de geelgouden ring voor een prachtige kleurcombinatie.Verpakking: ring juwelenkistje en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.