Een dubbele parelring voor een meer inspirerende look! De ringmaat is aanpasbaar en slaat mooi rond de vinger. De ring bevat twee topkwaliteit zilveren en witte Akoya parels, geproduceerd in de warme wateren van Japan. De zilverkleurige en witte Akoya parels werken samen met de geelgouden ring voor een prachtige kleurencombinatie. Metal18K geel goud met een stalen draad. Verpakking: ring juwelenkistje en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen. Verzekerde tracking en tracing levering.