Een dubbele parelring voor een meer inspirerende look! De ringmaat is aanpasbaar en slaat mooi rond de vinger. De ring bevat twee top zilverkleurige Akoya parels, geproduceerd in de warme wateren van Japan. De zilveren Akoya parels werken samen met de geelgouden ring voor een prachtige kleurencombinatie. Verpakking: ring juwelenkistje en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen. Verzekerde tracking en tracing levering. #summerjewellery