Rare - Antique - Richter & Wittich, Eppendorf in SachsenDuitsland, ca. 1919-1925Hout en lithograpy - printsIn goede gebruikte conditie, met gebruikssporen en vlekjes.Is incompleet.Burcht:BasisPoort2x Kleine torenGrote torenWachttoren: 4,5 x 5 20cm LKlokkentoren2x Muren groot1x Muur kleinAfmeting (in elkaar):ca. 33cm Hca. 41cm Bca. 22cm DGewicht: 2kgWord goed verpakt en aangetekend verzonden.