Complete set in 4 delen, vertalerBeperkte oplage, alle delen identiek genummerd. Alle ingeplakte afbeeldingen aanwezig.Zeer fraaie en complete set van De ring van de Neveling, bestaande uit alle vier delen, in een uniforme en gelijk genummerde oplage. Een bijzonder geheel, dankzij de combinatie van vertaler en beroemd nederlands auteur Kloos, met de iconische illustraties van de beroemde Arthur Rackham en de daardoor uitzondelijk goede voorstelling van Richard Wagners meesterwerk.Goede, verzorgde staat. Het papier bij deze uitgave is vaak sterk gevlekt maar deze set heeft slechts minimale verkleuring, die voornamelijk de schutbladen betreft. Van ieder deel zijn daarom foto´s van de laatste baldzijden toegevoegd waar enkele vlekken zichtbaar zijn, de andere bladen zijn nagenoeg schoon . Band en blok stevig boven- en onderrand van de rug professioneel en discreet versterkt (zie foto’s) Geen losse pagina’s, geen scheuren, geen storende gebruikssporen.