Kunstenaar: Richard OrlinskiWild KongJaar: 2017Materiaal: ResineKleur: FelroodAfmetingen: ca. 30 × 20 × 18 cm (H × L × D)Editie: beperkt tot 100 exemplarenNummer : 83/100Plaque métallique signée et numérotéeCertificaat: origineel echtheidscertificaat ondertekend door de kunstenaar (voorzien).Originele sculptuur Wild Kong van Richard Orlinski, een van de meest gewaardeerde Franse hedendaagse kunstenaars internationaal.Dit iconische werk maakt deel uit van de iconische stukken van de kunstenaar, belichaamt de ruwe kracht, energie en dierenkracht, centrale thema's van zijn werk.De glanzende rode afwerking, zeer gewild, legt vooral de nadruk op de facetten en het volume van de sculptuur.Genummerde exemplaar 83/100, vergezeld van het originele, ondertekende echtheidscertificaat uit 2017.Het beeld is in uitstekende staat, zonder glans of scheuren, met een onberispelijke glans.