René Menard (1862-1930)Herfst, 1899Lithografie op velijnpapier.Ondertekend op de plaat linksonder.Het blindstempel van L'Estampe Moderne in de rechterbenedenhoek.Afmetingen+Grootte van het vel: ongeveer 30,5 x 40,5 cm / 12 x 16 inch.+Grootte van de afbeelding : 26,3 x 34,7 cm / 10,3 x 13,6 in.In zeer goede staat, met zachte kreukels aan de randen en kleine scheurtjes aan de linker rand van de rand. Verder zeer schone afbeelding. Niet ingelijst.Gepubliceerd door Masson & Piazza, Parijs.Niet onvergelijkbaar met de Maitre de L'Affiche-serie, was L'Estampe Moderne een portfolio dat tussen 1897-98 werd gedrukt, uitgegeven door Imprimerie Champenois, Parijs, en bestond uit 24 maandelijkse portfolios, met vier originele litho's in elk. Elk werd exclusief voor deze serie vervaardigd.Net als Mucha waren enkele van de bijdragende kunstenaars Rhead, Meunier, Ibels, Steinlen, Willette en Grasset.Wij verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare verzendbedrijven.