René MAGRITTEDe onbescheiden juwelen1975Lithografie gedrukt op Arches-vellin, gesigneerd en getiteld in de plaatAfmetingen: 26,5 x 35,4 cmOp de achterzijde: Lithografie van René Magritte (2e druk)Uitgever: XXe SiècleDrukkerij: Mourlot, ParijsDeze lithografie maakt deel uit van de serie 'San Lazzaro et ses Amis', uitgegeven in 1975, ter ere van Gualtieri di San Lazzaro, oprichter van het tijdschrift XXe Siècle.Uitstekende staat