Een prachtige tafellamp van hoog loodgehalte kristal, met de hand gemaakt in de fabriek Val Saint Lambert in Seraing, België.kleur: blauw , gemaakt tussen 1950-1960.Ontwerp René Delvenne voor Val Saint Lambert.originele label aan de voorkant, gravure: 'Val St Lambert' onderaan.De lamp is in werkende staat met een elektrische snoer met drukknop.Deze tafellamp verkeert in uitstekende staat met lichte gebruikssporen aan de onderkant.Hoogte zonder kap: 39 cmBreedte : 11 cmGewicht : 2273gDe lampenkap en de LED-lamp zijn niet inbegrepen bij deze lot, ze zijn slechts ter illustratie.De tafellamp wordt zeer goed verpakt en wordt binnen 1 tot 3 werkdagen verzonden, met track&trace.Verkoper betaalt de verzekering.