Set van 5 zeldzame en prachtige fotogravures van de beroemde fotografen René Burri van het Magnum-agentuur, wereldwijd bekend om zijn portret van het 'Che' met een sigaar, Bruno Blum, Derek Ridgers en Jean-Pierre Leloir.Iconische limited-edition uitgaven die in de handel uitverkocht zijn, geproduceerd in Jamaica op mythische locaties zoals het huis van Bob Marley en Studio One en Channel One in Kingston.Fotogravures op dik glanzend papier van kunstdrukkwaliteit.Fotocredits: Agence Magnum, Bruno Blum en Jean-Pierre LeloirPublicatie: 2001Staat: uitstekend (nooit ingelijst sinds 2001), zie foto's.Zeer lichte sporen van de tijd op de uiterste rand en onzichtbaar op de lijst.Afmetingen: 34,8 cm x 29,7 cmVerzending: Professionele, zorgvuldige en veilige verpakking met trackingnummer en verzekering via UPS of Colissimo.Verzending over de hele wereld.