- HerkomstNaar een ontwerp van Edmond Louis Charles Tassel (Frans, actief 1870-1900): bronzen reliëfplaat met een portretbuste van Perseus, de grootste held uit de Griekse mythologie. Niet gesigneerd. Wel in achterkant nummer 4143- AfmetingenAlleen bronzen relief: hoogte 40 cm, breedte 30 cm, dikte 6,5 cm, gewicht 2,6 kgAfmetingen houten plaat: hoogte 59 cm, breedte 45,5, dikte 2,15 cm, gewicht 2,5 kg.Als geheel totaal gewicht: 5,1 kg.- ConditieAlgemene conditie goed. Antieke patina, gebruikssporen zoals lichte slijtage en kleine krasjes, kleine imperfecties passend bij de leeftijd.Met zijn royale afmetingen is dit reliëf een charmant decoratief stuk, perfect voor een bibliotheek, studeerkamer of een interieur in kasteelstijl. Een opvallend decoratief stuk, doordrenkt met klassieke symboliek, ideaal om een verfijnd interieur te verfraaien. Vertelt een verhaal en geeft een warme, authentieke uitstraling.- Eventuele schade: niet bekend.- Eventuele restauraties: niet bekend.- Eventuele veranderingen: niet bekend- Verpakt verstuurd.