Reeks van vijf religieuze bas-reliefs – Italië, 19e eeuwEen set van vijf ovalen lijsten van zwartgeverfd hout, elk met een fijn gebeeldhouwd bas-reliëf dat religieuze scènes voorstelt:•. De Maagd en het Kind omringd door engeltjes,De heilige familie onder een boomL’Enfant Jésus van Praag in zijn architectonische nis.Een Maagd in gebed, beeld in ronde-bosse op een console.• De Maagd met Kind met Sint-Jan de Doper.Geschatte afmetingen: tussen 22 en 15 cm hoog.Uit versteend kalksteen (pijpturf), gips en andere materialen gesneden, zijn de reliëfbeelden zeer fijn gedetailleerd.Staat: zeer goede algemene staat, lichte gebruikssporen, glazen onbeschadigd.De foto's maken deel uit van de beschrijving van de objecten en vullen de presentatie aan. Ze stellen u in staat om de staat en kenmerken ervan te beoordelen. Gelieve ze zorgvuldig te bekijken voordat u een aankoop doet.Het object wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met een volgnummer, om een snelle en veilige levering te garanderen.Succesvolle veilingen