Luxe reiskoffer volledig met inlegbak - sleutel niet aanwezig - productie 1850-1920 ontwerper fabrikant niet gekend - de bekleding binnenkant vertoont kleine gebruikssporen - buitenkant vertoont normale gebruikssporen zoals te zien op de foto - geen restauraties - afmetingen 109 x 54 x 34 - gewicht 20 kg - door de grootte en het gewicht enkel ophalen in Mortsel ( Antwerpen)