Nieuw in doos!Recording King RPH-R2-BRB – Dirty 30s ResonatorOmschrijving:De Recording King RPH-R2-BRB is een prachtige houten resonatorgitaar in Single-O formaat uit de Dirty 30s Resonator serie.Constructie en materialen:Top: Sparrenhout (spar)Zijkanten/achterkant: White WoodResonator: 9,5″ handgesponnen Recording King-cone, geplaatst in een sokkelachtige klankkastBrug: Biscuit met zadel van ebbenhout/maple voor directe aanslag en authentieke resonatorrespons.Hals: Esdoorn (Maple) met Contemporary C-profielToets: OvangkolAfwerking: Satin BrownburstSpeelervaring:Het Single-O bodyformaat maakt de gitaar compacter en lichter dan veel traditionele resonators. De toon is helder, rauw en mid-range gericht, ideaal voor blues, slide en rootsmuziek. Zonder pick-up behoudt de gitaar zijn authentieke akoestische karakter en resonantie volledig.Technische specificaties:Model: RPH-R2-BRBSerie: Dirty 30sBodyvorm: Single-OMensuur: 25,4″Frets: 20 (12 vrij van de body)Breedte bij de nut: 1-11/16″Pickup: Geen (akoestisch)Perfect voor:Blues- en slidegitaristen, liefhebbers van vintage resonatorklanken en iedereen die op zoek is naar een hoogwaardige akoestische resonatorgitaar, gloednieuw in de doos.Wordt zorgvuldig verpakt & snel verzonden.