Thibaut Courtois is een Belgische profvoetballer die als doelman speelt voor La Liga-club Real Madrid en het Belgisch nationaal team. Hij wordt beschouwd als een van de beste doelmannen ter wereld en staat bekend om zijn reflexen, acrobatische reddingen... Verkocht door Signasport, specialist in gesigneerde en ingelijste sportmemorabilia.