Een prachtig klassiek horloge van Raymond Weil, uit de Maestro serie. Referentienummer 2837-STC-70001. Het horloge wordt aangedreven door een automatisch uurwerk (Calibre RW 4200) welke zichtbaar is aan de achterzijde van het horloge. De wijzerplaat is goed leesbaar door het contrast tussen de wijzers, indexen en de sunburst bruine achtergrond van de wijzerplaat. Het horloge bevat gebruikssporen.Het horloge ligt in een stalen kast. Uurwerk: Automatisch (Calibre RW 4200)materiaal kast: staal.diameter: ca. 39,5mm excl. kroon.dikte: ca 9.15mmlengte band: ca. 23 cm. incl. horloge.Leeftijd: 2020+Wordt verzekerd verstuurd.Foto's maken onderdeel uit van de omschrijving.