Mooie 19e eeuwse Ratanakosin Boeddha. Zeldzame weergave met bedelnap. Gedetailleerd en verfijnd afgewerkt. Herkomst: Thailand / periode : eind 19e eeuw.Wordt zorgvuldig verpakt en verstuurd met track&trace.