Raoul Dufy (1877-1953): De vogels op een blauwe achtergrondLithografie op velijnpapier van een formaat van 30 x 24 cm.Uitgegeven in 1965 door Mourlot, oorspronkelijke editie gebaseerd op een aquarel van de kunstenaar.Kunstwerk in perfecte staat, is nooit ingelijst geweest.Wij zorgen voor een zorgvuldige verpakking, internationale tracking, verzekering en expresverzending voor al onze leveringen.