Raoul Dufy (1877-1953) - de vogels op een blauwe achtergrondLithografie op velijnpapier van een formaat van 30 x 24 cm.Uitgegeven in 1965 door Mourlot, oorspronkelijke editie gebaseerd op een aquarel van de kunstenaar.Werk in perfect staat, is nooit ingelijst geweest.Expresslevering, professionele verpakking en verzekering inbegrepen.