Een prachtig en zeer fraai uitgevoerd marmeren plateel.Rajasthani Ragini Indiaas handbeschilderd bord.Vrouw met pauwUitvoering in bladgoud.In zeer luxe vilt blauwen kist met gouden sluitingen.Diameter: 23 cm.Materiaal: Wit marmerGewicht: 863 GramDit item zal uiterst zorgvuldig worden verpakt. Inclusief verzekering.