Prachtige oude armband uit Rajasthan, begin van de twintigste eeuw, van zilver, met een centraal motief dat de lotusbloem voorstelt, een heilig symbool van het boeddhisme en hindoeïsme, en van de ontplooiing van de ziel.Binnendiameter: 5,5 cmBuitendiameter: 6 cmGewicht: 30,5 gPrachtig effect, gedragen aan de pols of de enkel.Voor collectie