Ingo Maurer -Duitsland - Campari lamp Led - Glas, synthetisch materiaal van Raffaele Celentano.Object: Hanglamp Ingo Maurer.Materiaal: Glas, synthetisch materiaalOntwerper / Kunstenaar: Ingo Maurer Model / Naam: Campari LightStijl: ModernGeschatte periode: 2010 -hedenLand van herkomst: Duitsland In goede gebruikte staat met minimale gebruikssporen. Alle tandjes van de flessenhouder zijn intact, zie foto.Ook het campari dopje is in mooie heldere staat.De lampenkap bestaat uit 10 Campari flesjes. Het flessenframe lijkt op een citruspers.De spot gloeilamp genereert een sterk, aangenaam licht en geeft de flessen een roodachtige gloed. De lichtbron moet u zelf aanschaffen in de gewenste wattage en kleur. De lamp is compleet met 10 campari flesjes maar zonder de plafondaansluitings plaatje.Deze is met wat handigheid zelf te bevestigen of u kunt ook een nieuwe kopen.De voedingsdraad is ca 35 cm. De staaldraad ruim een meter.Bekijkt u de foto s goed voordat u gaat bieden dan ziet u op de foto s ook wat u krijgt. (Behalve de lichtbron) De eerste 2 foto s zijn ter illustratie uit de ingo maurer catalogus.Het geheel wordt uiteraard goed verpakt en aangetekend verzonden met postnl.