Prachtige racebaan met 2 Ford EscortsDe auto's hebben werkende lichten.Deze baan is volledig getest op werking.Alle baandelen compleet. Mist 1 baan verhoog pinnetje maar is eenvoudig op te lossen door er iets anders onder te zetten.De baan is meer dan 2 meter lang. Bevat de originele doos en handleiding in meerdere talen.Dit item zal uiterst zorgvuldig worden verpakt. Inclusief verzekering.